IMG_8301_1

DOĞUSAN İNŞAAT’IN özenle korumakta olduğu ilkelerin başında güvenilir ve saygın kurumsal kişiliğini sürdürmek, disiplinli bir şekilde çalışmayı öngörmek, devamlı yenilenme ve yapılanma içerisinde olmak. DOĞUSAN İNŞAAT’IN hedefi yurt içi ve yurtdışında önemli projelere imza atarak büyümek ve yenilenen teknolojiyle birlikte devamlılığı sağlamaktır.

Profesyonel bir kalite anlayışı benimseyen Doğusan İnşaat İSO 9001 Kalite Sistem Belgesi ve İSO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ne ilişkin sertifikaları almaya hak kazanmıştır. Hızla gelişen Türkiye’nin altyapısının kurulmasında ve daha kaliteli bir hayatın temellerinin atılmasında inşaat sektörü başrolü oynamaktadır.

İşte Doğusan İnşaat’ta bu sorumluluğun bilinciyle çalışmakta, ülkemizde ve dünyada artan gereksinimlere en mükemmel cevabı verebilmek için sürekli olarak teknolojisini yenilemekte olup bilgi birikimini geliştirmektedir. Araştırmak, öğrenmek ve bilgiyi en uygun biçimde hayata geçirmek temel hedefidir. Bu ise sürekli yenilenmek ve bir değişim içinde olmak demektir.

İnsan kaynağına, kurumsallığa ve profesyonelliğe inanıyoruz. Bu alanlarda sektörümüzdeki en güncel ve en iyi uygulamaları gerçekleştiren Türk şirketi olmak için sürekli emek, zaman ve kaynak sarf ediyoruz.